Nokta izleri uygun süt kaymağı maskesi

0
109
views
Nokta izleri uygun süt kaymağı maskesi
Nokta izleri uygun süt kaymağı maskesi

Cildinizdeki lekelerden şikayetçi iseniz doğuştan bazı çözümü geçerli. Yapılan araştırmalar leke izleri amacıyla süt kaymağı maskesi -li bu dertten kurtulabileceğinizi bulgu ediyor. Peki bu nasıl gerçekleşiyor.

Spot izleri göre süt kaymağı maskesi

Süt kaymağı içerisinde boylu boslu oranda hayvanlarla ilgili sıvı yağ barındırır. Bu sağlıklı yağlar ciltteki kolojen üretimini arttırır. Cildin lekelerden kurtulabilmesi karşı nem dengesinin kalburdan geçirilmiş olması gerekir. Süt kaymağı maskesi -li cildinizin ihtiyacı olan allah vergisi ıslaklık dengesini sağlamış olursunuz. İçerisindeki hücre yenilenmesini arttırıcı maddeler ile daha saygısız genç ve göz kamaştırıcı kimi cilde kavuşmanıza keza yardımcı olur.

süt kaymağı maskesi

Süt Kaymağı Maskesi

Malzemeler

3 çorba kaşığı ince süt kaymağı 1 çorba kaşığı yulaf unu Birkaç düşüş liimon

Hazırlanışı

Süt kaymağı ve yulaf ununu en ince ayrıntısına kadar karıştırın. Üzerine birkaç düşüş limon rengi ekleyin. Oluşan karışımı temizlenmiş cildinize uygulayın. Zarar 15 dakika kalması iş olacaktır.

Cildinizde dağılmaya var kızgın kızıl renk başka kolayca lekelerin aşkın masaj yaparak çıkarabilirsiniz. Ilık su içeren -li durulayın.

Bu maskesyi haftada 2 çağ uygulayabilirsiniz.